O mne

O mne

Ahoj,

v dnešnej dobe sa feedrový rybolov, najmä method feeder, rozrástol na najobľúbenejšiu rybársku techniku. Mám šťastnú pozíciu, že sa môžem od začiatku podieľať na vývoji konkurenčných krmív, sprevádzaných mnohými peknými spomienkami a úspechmi. Okrem mojich krásnych výsledkov v prestížnych domácich súťažiach obohatili moju zbierku aj tri medaile zo svetového šampionátu. Na pretekoch a počas môjho každodenného rybolovu uprednostňujem lov kaprov, kedykoľvek je to možné. 

Celý sortiment feeder výrobkov som zostavil podľa potrieb method feeder techniky. Všetky výrobky prešli dlhou vývojovou a testovacou fázou, kde sa museli preukázať svoju funkčnosť v rôznych podmienkach. V roku 2018 com predstavil radikálne prepracovaný sortiment feeder produktov, ktoré sú podľa svojich predstáv a zaručene vám budú fungovať. Celý sortiment je rozdelený do troch skupín produktov, z ktorých každá zhmotňuje moje skúsenosti a vedomosti z feedru. 

Okrem feeder krmív, samozrejme v tohtoročnej ponuke nájdete aj pomerne veľa nástrah, ktoré boli vyvinuté špečiálne pre method feeder.  Každú z nich som navrhol tak, aby bola mimoriadne účinná, čo sa týka chuti, vône, farby, tvaru a veľkosti. Mimoriadny dôraz som kládol na nastavenie správneho pomeru, pretože podľa mojich skúseností práve pomer vlastností najviac ovplyvňuje úspešnosť pri rybolove. 

Som si istý, že na tejto web stránke nájdete krmivo alebo návnadu, ktorá sa najlepšie hodí k vášmu štýlu chytania. Dúfam, že vás čoskoro privítam medzi svojimi spokojnými zákazníkmi a užijete si s mojimi výrobkami veľa nezabudnuteľných úlovkov. 

Prajem úspešný rybolov!
János Novák

Som profesionálny rybár, ktorý stále experimentuje vo vývoji feeder zmesí a návnad, ktoré som vymyslel.

– János Novák